REKLAMA

Tragiczny wypadek na obwodnicy Leżajska! Nie żyje 27-latek (FOTO)

LEŻAJSK / PODKARPACIE. Policjanci z Leżajska pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w środę wieczorem na obwodnicy Leżajska. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym zginął 27-letni kierowca audi.

303-222581

Foto (2): KPP Leżajsk

W środę 5 maja br. przed godziną 18:00, policjanci z Leżajska otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na leżajskiej obwodnicy, na drodze krajowej nr 77.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka cysterną, przewożącą paliwo. W wyniku zderzenia ciężarówka przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach.

 

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął 27-letni kierowca audi. Do szpitala na badania trafił 55-latek kierujący cysterną. Mężczyzna był trzeźwy.

303-222580

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

Z uwagi na uszkodzoną nawierzchnię w miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga krajowa nr 77 w dalszym ciągu jest zablokowana.

 

Źródło: KPP Leżajsk

06-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-wypadek-na-obwodnicy-lezajska-nie-zyje-27-latek-foto-487-00r2kc