REKLAMA

Tragiczny wypadek na A4! Nie żyje 57-latek! (FOTO)

PODKARPACIE. W środę 2 grudnia br. przed godziną 3:00 na autostradzie A4 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Kierujący ciężarowym volvo nagle z jechał z drogi, zatrzymał pojazd, wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Pomimo podjętej reanimacji przez policjantów i ratowników medycznych, nie udało się uratować życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.

303-216908

Foto: KPP Jarosław

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 3:00 na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Sośnica Brzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów z komisariatu w Radymnie wynika, że kierujący ciężarowym renaultem nagle zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne.

Mężczyzna wyszedł z kabiny i stracił przytomność. Policjanci natychmiast podjęli reanimację do czasu przyjazdu służb medycznych. Pomimo kontynuowania akcji ratunkowej przez ratowników medycznych, życia 57-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego nie dało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Źródło: KPP Jarosław

02-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-wypadek-na-a4-nie-zyje-57-latek-foto-8112-00r2kc