REKLAMA

Tragiczny wypadek i śmierć strażaków. Policja publikuje NOWE INFORMACJE I ZDJĘCIA

POLSKA. Wczoraj rano, na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie żyje 62-latek i jego 29-letnia koleżanka z Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

Tragiczne zdarzenie relacjonowaliśmy wczoraj:

POLSKA. Koszmarny wypadek. Nie żyje dwóch strażaków OSP. Jechali do pożaru (ZDJĘCIA)

Zginęła 29-letnia pielęgniarka i 62-letni pracownik urzędu (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Zawyły syreny! Strażacy oddali hołd zmarłym druhom (VIDEO, ZDJĘCIA)

W czwartek, tj. 02.12.2021 około godz. 4:40 dyżurny toruńskiej komendy Policji otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie. Z informacji, które udało się zgromadzić policjantom wynika, że na skrzyżowaniu DK 10 z ul. Słowackiego doszło do zderzenia się pojazdu specjalnego Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa, który jechał do zdarzenia ogniowego z pojazdem ciężarowym marki MAN jadącym w kierunku Warszawy. Na miejscu zginął 62-letni kierowca OSP oraz jego 29-letnia koleżanka. Troje pozostałych strażaków trafiło do szpitali w Toruniu i Lipnie. 62-letni kierowca tir-a był trzeźwy.

Droga w tym miejscu od chwili zdarzenia była całkowicie zablokowana, a policjanci przez kilka godzin wszystkich poruszających się tą drogą kierowali na objazdy. Na miejscu pracowali prokurator, policjanci kryminalni i Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy oraz z Komisariat Policji w Dobrzejewicach, którzy zbierali ślady i dowody w tej sprawie. Teraz wszyscy śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

źródło: KMP Toruń

Podczas akcji niesienia pomocy potrzebującym zmarła 29-letnia ochotniczka. Pielęgniarka, ratownik medyczny i absolwentka Powiślańskiej Szkoły Wyższej. Życie stracił również 62-letni druh, który pracował w Urzędzie Gminy w Czernikowie jako konserwator.

Zmarłych żegna cała Polska. Chwilą ciszy, pamięć o strażaków, którzy zginęli w wypadku, uczczono między innymi w Sejmie RP, a punktualnie o godzinie 18:00 w całym kraju zawyły syreny jednostek OSP i PSP.

Cześć Ich Pamięci!


POLSKA. Koszmarny wypadek. Nie żyje dwóch strażaków OSP. Jechali do pożaru (ZDJĘCIA)

foto: Pomoc Drogowa Truck & Bus J&J Hejnowicz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


03-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)