REKLAMA

Tragiczny pożar w Rakszawie. Nie żyje 68-latek

RAKSZAWA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło dziś przed południem w Rakszawie. W niemal całkowicie spalonym budynku odnaleziono zwęglone zwłoki. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

303-224107
Foto (2): KPP Łańcut

 

W piątek 28 maja po godzinie 10:00 dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Rakszawa.

Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej w budynku ujawniono zwęglone zwłoki, w pożarze najprawdopodobniej zginął 68-letni mężczyzna.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratury, pracowali policjanci. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz potwierdzenie tożsamości zmarłej osoby.

303-224106

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.

 

Źródło: KPP Łańcut

 

29-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-pozar-w-rakszawie-nie-zyje-68-latek-5517-00r2kc