REKLAMA

Tragiczny pożar w Leżachowie. Charytatywna zbiórka dla poparzonej 2-letniej Anielki!

W czwartek doszło do tragicznego pożaru w Leżachowie (powiat przeworski), w wyniku którego zginął 30-latek, a ciężko poparzona została jego 2-letnia córeczka. W piątek na portalu zrzutka.pl wystartowała charytatywna zbiórka na leczenie poszkodowanej dziewczynki. Ma ona poparzone 80 procent ciała.

straz9

Foto: KP PSP Przeworsk

Do pożaru domu jednorodzinnego w Leżachowie w powiecie przeworskim doszło w czwartek przed godziną 22:00. W budynku przebywał 30-letni mężczyzna wraz ze swoją 2-letnią córką.

Wskutek wybuchu i pożaru, pracujący na miejscu strażacy oddymili dom, jednocześnie ewakuując na zewnątrz nieprzytomnego 30-letniego mężczyznę. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny. Poza domem była 2-letnia Anielka. Dziewczynka z licznymi oparzeniami została zabrana do szpitala.

W piątek na portalu zrzutka.pl ruszyła charytatywna zbiórka na leczenie 2-latki.

Anielka ma liczne oparzenia, które obejmują 80% powierzchni ciała. Obecnie dziewczynka przebywa w szpitalu w Łęcznej – informuje komendant OSP Leżachów, Kamil Czerwcowy, który jest inicjatorem zbiórki.

Każde wsparcie, każda złotówka będzie przekazana na leczenie poparzonej Anielki. Proszę o pomoc i dziękuję za okazaną życzliwość i dobre serce – apeluje w treści zbiórki strażak ochotnik.

22-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-pozar-w-lezachowie-charytatywna-zbiorka-dla-poparzonej-2-letniej-anielki-389-00r2kc