REKLAMA

Tragiczny finał policyjnego pościgu! Trzy osoby nie żyją (ZDJĘCIA)

POLSKA. Ogromną tragedią zakończył się dzisiejszy policyjny pościg za osobami, które miały dokonać napadu na kobietę w miejscowości Śrem w województwie wielkopolskim. Na łuku drogi rozpędzony samochód z podejrzewanymi w środku zaczął wyprzedzać kolumnę samochodów. Pojazd zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem, odbił się i wpadł pod tira. Po chwili zaczął się palić.

Dzisiaj, kilka minut po godzinie 12, na drodze wojewódzkiej w okolicy miejscowości Czmoń (gmina Kórnik), doszło do zderzenia trzech pojazdów, w wyniku którego jeden z pojazdów osobowych i samochód ciężarowy stanęły w płomieniach. Samochodem osobowym, który się zapalił podróżowały 4 osoby z czego 3 poniosły śmierć na miejscu, a jednej udzielana jest resuscytacja krążeniowo-oddechowa przez strażaków oraz ratowników medycznych. Na miejscu wypadku lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – relacjonowali strażacy z KM PSP w Poznaniu.

Portal Onet.pl podał powołując się na słowa rzecznika wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak, że reanimowana osoba to obcokrajowiec narodowości gruzińskiej.

Ranny został również kierowca peugeota. Kierującemu ciągnikiem siodłowym z naczepą nic się nie stało.

W akcji ratunkowej brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej, śmigłowiec LPR, pogotowie ratunkowe oraz policja.


foto (5): KM PSP Poznań

źródło: Red., Onet.pl, KM PSP Poznań – Fb, MotoSygnały – Twitter


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)