REKLAMA

20-latek skoczył z zapory w Solinie. Młody mężczyzna zmarł!

SOLINA / PODKARPACIE.Tragiczne informację napływają z Soliny. Nie udało się uratować życia 20-latka, który dziś (14 bm.) po godzinie 7 rano skoczył z zapory w Solinie. Niestety 40-minutowa reanimacja nie przyniosła skutku.

Policjanci i prokurator prowadzą na miejscu czynności. Trwa zabezpieczanie śladów oraz przesłuchiwanie świadków. Policja nie udziela szczegółowych informacji. Nieznane są motywy działania młodego mężczyzny. 20-latek był mieszkańcem Leska.

Więcej wkrótce.

AKTUALIZACJA:

– Policja prowadzi czynności w niezbędnym zakresie. Mamy jedynie wstępne informacje, że przyczyną tego kroku mogły być problemy ze znalezieniem pracy oraz ogólne problemy życiowe. Na chwilę obecną brak jest jakichkolwiek podejrzeń, aby do śmierci tego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo – informuje Maria Chrzanowska, Prokurator Rejonowy Prokuratury Rejonowej w Lesku.

Foto: archiwum redakcji

Źródło: red., esanok.pl

14-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragedia-w-solinie-mlody-mezczyzna-zmarl-9556