REKLAMA

Tragedia w Makowisku

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w niedzielę rano w Makowisku. Jak wstępnie ustalono kierujący fordem na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu gdzie pojazd dachował. 49-letni mężczyzna zginął na miejscu, 30-letni pasażer został przewieziony do szpitala.

1396577774

Foto: Podkarpacka Policja

Około godz. 6, dyżurny z Jarosławia odebrał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Makowisku. Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mondeo, jadąc od strony Lubaczowa w kierunku Jarosławia, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował.

W wyniku zdarzenia, na miejscu zginął 49-letni mieszkaniec gminy Laszki, który prawdopodobnie kierował fordem. 30-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Laszki, który podróżował fordem, doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego wypadku.

Źródło: Podkarpacka Policja

09-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragedia-w-makowisku-6477