REKLAMA

Tragedia pod Rzeszowem. Pijany kierowca najechał na 32-latka!

WYSOKA GŁOGOWSKA / PODKARPACIE. Na drodze w kierunku Głogowa Małopolskiego 28-letni kierowca volkswagena przejechał leżącego na drodze mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń 32-latek zmarł.

303-196153_m1
Foto: Podkarpacka Policja

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę tuż po godzinie 21:00 w Wysokiej Głogowskiej. Jak ustalili policjanci, jadący w kierunku w kierunku Głogowa Małopolskiego kierowca audi zauważył leżącego na drodze mężczyznę.

Kierowca zatrzymał swój samochód i wtedy z drogi gruntowej wyjechał 28-letni kierowca volkswagena, który najechał na leżącego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca. Mimo reanimacji, lekarz stwierdził zgon poszkodowanego 32-latka.

Za odjeżdżającym volkswagenem pojechał kierowca volvo, mijający wypadek z przeciwnego kierunku. Uciekiniera udało się zatrzymać. Okazało się, że kierujący volkswagenem był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 1,3 promila.

W związku z tym, że 28-latek był pijany, zatrzymano go w areszcie. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali funkcjonariusze policji, którzy zabezpieczyli niezbędne ślady. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Źródło: Podkarpacka Policja

21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragedia-pod-rzeszowem-pijany-kierowca-najechal-na-32-latka-5120-00r2kc