REKLAMA

Tragedia na Mazowszu! Nie żyje 23-latek z Podkarpacia

W poniedziałek 11 stycznia w miejscowości Gielniów na Mazowszu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Śmierć na miejscu poniósł 23-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierowca ciężarowego Dafa. Ranny został natomiast 70-latek z powiatu krośnieńskiego,

291-94718
Foto: KPP Przysusze

11 stycznia około godziny 18:00 dyżurny Komendy  Powiatowej Policji w Przysusze został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Gielniów.

Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym, 23–letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadąc drogą wojewódzką nr 728, na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 12, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. 23-latek zderzył się z kierującym pojazdem ciężarowym Volvo z naczepą,  70-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierowca Dafa, a drugi z uczestników, z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Przysuchy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Źródło: KPP Przysusze

14-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragedia-na-mazowszu-nie-zyje-23-latek-z-podkarpacia-2012-00r2kc