REKLAMA

Tor wyścigowy w Rzeszowie? Mieszkańcy zadecydują

RZESZÓW. Entuzjaści motoryzacji w naszym mieście zamieścili na Platformie Dobre Pomysły projekt pod nazwą „Tor Wyścigowy w Rzeszowie”. Tym samym pytają mieszkańców, czy warto, by taki obiekt powstał w stolicy Podkarpacia.

 

drift1

W Rzeszowie jest wielu fanów motoryzacji, którzy poszukują miejsca by trenować, podnosić swoje umiejętności oraz przygotowywać się do zawodów. Jakiś czas temu powstała inicjatywa wybudowania toru wyścigowego w Rzeszowie. – Szukamy potencjalnego miejsca na lokalizację obiektu oraz staramy się zainteresować swoją wizją władze samorządowe i potencjalnych sponsorów. Jesteśmy także ciekawi opinii mieszkańców, co sądzą o inwestycji, która naszym zdaniem przyczyni się do rozwoju motoryzacji na Podkarpaciu – mówi Arkadiusz D. Leśniak-Moczuk, pomysłodawca budowy toru.

Projekt „Tor Wyścigowy w Rzeszowie” upubliczniono na Platformie Dobre Pomysły kilkanaście dni temu. Już pojawiają się ciekawe pomysły w ramach projektu i komentarze. Jedną z sugestii jest, by obiekt posiadał długi odcinek prostego toru, celem organizowania popularnych wyścigów na tzw. ¼ mili.

Ciekawym pomysłem jest by obiekt w przyszłości posłużył do reaktywacji sekcji kartingowej w Rzeszowie i późniejszych wyścigów kartów. Internauci proponują także cykliczne imprezy motoryzacyjne
z popularnym driftem, paleniem gumy, czyli też wyścigami samochodów i motocykli. – Tutaj liczy się każdy ciekawy pomysł, który przyczyni się do powstania toru wyścigowego w Rzeszowie. Cenne są także opinie internautów, gdyż zobrazują skalę zainteresowania takim obiektem w naszym mieście – mówią sympatycy motoryzacji.

Każdy mieszkaniec Rzeszowa, który chce wypowiedzieć się w ramach projektu „Tor Wyścigowy w Rzeszowie” może to uczynić przez wcześniejsze zalogowanie się na platformę dobrepomysly.erzeszow.pl. Rejestracji dokonuje poprzez własne konto internetowe lub przez konto na profilu Facebook.

ZDJ.: sxc.hu

26-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tor-wyscigowy-w-rzeszowie-mieszkancy-zadecyduja