REKLAMA

Tomasz Lis będzie promował swoją autobiografię w Rzeszowie

Tomasz Lis to jeden z najgłośniejszych, najpopularniejszych, najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Redaktor naczelny „Newsweeka” spotka się z czytelnikami w rzeszowskim hotelu Grand już w czwartek, 15 listopada. Do Rzeszowa przyjedzie na zaproszenie KOD-u.

Tomasz Lis_2

Foto: materiał nadesłany

Tomasz Lis (ur. 1966) – jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, współtwórca programu informacyjnego TVN „Fakty” i „Wydarzenia” (nadawanego w telewizji Polsat). Od 26 marca 2012 roku redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.

Dziennikarz był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał m.in. trzy Wiktory, tytuł Dziennikarza Roku 1999, był laureatem konkursu Telekamery 2006 otrzymując nagrodę dla najlepszego publicysty.

W Rzeszowie Lis przedstawi swoją autobiografię, noszącą tytuł: „Historia prywatna”. W książce śledzimy zadziwiające niekiedy ścieżki kariery Lisa i wchodzimy do zamkniętych gabinetów redaktorów i polityków z pierwszych stron gazet. Pobudzająca refleksja nad wzlotami i upadkami III RP miesza się z frapującymi, a czasami komicznymi anegdotami z udziałem bohaterów masowej wyobraźni. To książka, w której zaglądamy od kuchni do mediów i polityki, czyli tam, gdzie teoretycznie nie powinniśmy zaglądać. To autoportret człowieka, który sam zmieniał media w Polsce i wpływał na kształt krajowej polityki.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek o godzinie 18:00 w rzeszowskim Grand Hotelu (ulica Dymnickiego). Potrwa około dwóch godzin. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Źródło: materiał nadesłany

14-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)