REKLAMA

Tides From Nebula 1 września w Rzeszowie

W sobotę 1 września na rzeszowskim Rynku odbędzie się wyjątkowy koncert. Na dostępnym dla publiczności za darmo występie zaprezentuje się zespół Tides From Nebula.

fot. Radek Zawdzki (1)

 Foto: Materiał nadesłany

TFN to warszawski kwartet powstały w 2008 roku. W swojej karierze zagrali ponad 800 koncertów, dzięki czemu są uważani za jeden z czołowych zespołów instrumentalnego rocka w Europie. to pierwsza formacja tego typu, która zagrała  trasę koncertową w Indiach, odnosząc tam frekwencyjny sukces. Muzycy grali tam jako główna gwiazda festiwalu, który został zorganizowany na sławnym torze F1 w Greater Noida. Współpracowali ze Zbigniewem Preisnerem – słynnym kompozytorem muzyki filmowej, z którym w 2011 roku wspólnie nagrali album “Earthshine”.

Zespół jest znany z bardzo żywiołowych występów, okraszonych spektakularną oprawą świetlną. Rzeszowski koncert będzie wyjątkowy dlatego, że Tides From Nebula obchodzi w tym roku 10-lecie działalności i skupia się na pisaniu tekstów do swojej piątej płyty. Z tego względu grupa nie posiada w tegorocznym programie regularnych tras koncertowych. Formacja przyjęła zaproszenie od organizatorów i wystąpi na rzeszowskim rynku.

Wstęp na imprezę jest wolny. Koncert grupy Tides From Nebula jest częścią odbywającego się tego samego dnia oficjalnego otwarcia salonu marki Yamaha w Rzeszowie – jedynego na Podkarpaciu autoryzowanego punktu sprzedaży słynnej japońskiej marki.

Źródło: Materiał nadesłany

28-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tides-from-nebula-1-wrzesnia-w-rzeszowie-2439