REKLAMA

Ten mężczyzna napadł na bank. Poznajesz go? (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policja ujawnia wizerunek mężczyzny, który dwa dni temu napadł na bank przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Grożąc bronią przypominającą pistolet, ukradł około 10 tysięcy złotych. Poznajesz go?

r

foto: KMP Rzeszów

Do placówki banku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich w Rzeszowie wszedł nieznany, zamaskowany mężczyzna. Grożąc kasjerce przedmiotem przypominającym broń, skradł pieniądze. Po zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku. W momencie napadu w banku były dwie pracownice, które nie ucierpiały w zdarzeniu.

Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Trwają również intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy rozboju.

e

foto: KMP Rzeszów

W związku ze zdarzeniem policjanci komendy miejskiej poszukują podejrzewanego o dokonanie rozboju. Jest to mężczyzna w wieku około 40-50 lat  około 170-180 cm wzrostu. Średniej budowy ciała budowy oczy koloru brązowego brak znaków charakterystycznych. Mężczyzna mówił płynną polszczyzna bez wad wymowy oraz obcego akcentu.

Osoby, które widziały lub rozpoznają na nich mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu (17) 858 32 62 albo z dyżurnym komendy tel. (17) 858 33 10 lub 997.

źródło: policja

20-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ten-mezczyzna-napadl-na-bank-poznajesz-go-zdjecia