REKLAMA

Teatr Przedmieście wystawi “Ja jestem…”

Serdecznie zapraszamy na prezentację najnowszego spektaklu Teatru Przedmieście “Ja jestem…”, który odbędzie się 7 grudnia o godz. 19.00 w siedzibie teatru przy ul. Reformackiej 4 w Rzeszowie.

“Ja jestem… ” to spektakl oparty na wątkach autobiograficznych, który porusza problem powinności i wolności, a także naszej bezradności i siły wobec nieoczekiwanego. Widz zostaje zaproszony do pokoju dziecinnego pełnego bajkowości, ale też samotności, strachu i okrucieństwa. Bierzemy udział w dziwnej i przerażającej maskaradzie, gdzie na plan pierwszy wyłania się dramat kobiety uwięzionej w konwenansie obyczajów i przyzwyczajeń.

ja jestem fot1

To spektakl o tych, którzy decydują się na związek, w którym w pakiecie z ukochaną osobą dostają dziecko. Zakochani wierzą, że miłość przezwycięży wszystkie trudności, ale nie znają ceny, jaką przyjdzie im zapłacić za to zwycięstwo. Bo kiedy dajemy z siebie więcej niż chcemy i próbujemy być lepsi niż możemy, frustracja może zmienić życie w piekło.

Symboliczna wieloznaczność przedstawienia oparta na przenikaniu się tonów dramatycznych i ironicznych, nostalgicznych i groteskowych wyraża naszą ludzką bezradność wobec wyroków losu.
A w tle słychać cichy chichot śmierci…

1ja jestem

Scenariusz i reżyseria: Aneta Adamska
Scenografia: Roman Siwulak
Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała
Występują: Aneta Adamska, Jakub Adamski, Diana Bednarz, Magda Sroka, Paweł Sroka, Maciej Szukała

Uwaga promocja! Bilet tylko 15 zł!
Rezerwacje: tel. 667 714 730

 

05-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

teatr-przedmiescie-wystawi-ja-jestem-mp002