REKLAMA

“Tchnienie”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Serdecznie zapraszamy na spektakl “Tchnienie”, który odbędzie się 9 listopada o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście.

„Tchnienie” to kameralna i refleksyjna opowieść o miłości, śmierci i odchodzeniu. Życie naszych bohaterów toczy się na pograniczu jawy i snu, rzeczywistości i wspomnienia. Przywołujemy naszych dziadków, aby przez pryzmat ich życia móc lepiej poznać i zrozumieć samych siebie.

IMG_9091

Para aktorów, stare łóżko, walizka, prześcieradło i rzutnik, który służy do pokazywania rodzinnych fotografii, a czasem strzela jak karabin niemieckiego żołnierza. Jest i śmiesznie, i tragicznie, i całkiem zwyczajnie, jak to w życiu. Historia bliskich nam osób opowiedziana jest przejmująco szczerze, nastraja do własnych wspomnień i głębokich refleksji nad istotą życia. Co po nas zostanie? Może tylko takie historie?

Filozoficzne rozważania, które odbywają się poprzez dialog aktorów z publicznością zmierzają do postawienia ważnego pytania: czy miłość może nas uwolnić od strachu przed śmiercią?

Tekst i reżyseria: Aneta Adamska
 Występują: Aneta Adamska, Maciej Szukała
 Rezerwacje: tel. 667 714 730, bilet: 20 zł

tchnienie

05-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tchnienie-mp002