REKLAMA

Tanie podróżowanie? Tak, to możliwe!

Jeszcze do niedawna wycieczki międzynarodowe wiązały się z dużymi kosztami, skomplikowaną procedurą zakupu oraz długą podróżą. Na szczęście czasy się zmieniły, a wraz z nimi nadeszły rozwiązania pozwalające na zakup korzystnych biletów autobusowych oraz komfortowych podróży. Jak jeździć tanio i zwiedzać świat z przyjemnością?

Marzysz o kilkudniowej wycieczce, weekendzie z ukochaną osobą lub odwiedzeniu rodziny w sąsiednim kraju? Wystarczy wybrać destynację, zakupić bilet na autokar i… rozpocząć pakowanie walizki. Obecnie, aby nabyć bilet nie musimy nawet wychodzić z domu, a szerokie możliwości wyszukiwarek internetowych pozwalają wybrać najkorzystniejszą cenę. Od czego zacząć poszukiwania?

Kupuj tanio i wygodnie

Jeśli znamy termin i destynację podróży możemy rozpocząć proces rezerwacji oraz zakupu biletów. W tym celu najlepiej skorzystać z kompleksowej wyszukiwarki połączeń autobusowych, w której znajdziemy sprawdzonych przewoźników oraz proste zasady zakupu. Jednym z takich miejsc jest serwis on-line do wyszukiwania, rezerwacji i zakupu biletów autokarowych do polskich miast oraz za granicę – Busfor.pl. Wygodny, rozbudowany system pozwala na szybkie odnalezienie najlepszego połączenia z wybraną lokalizacją. Przykładowo, jeśli chcemy wybrać się z Rzeszowa do Pragi lub do Rzymu wpisujemy zapytanie w wyszukiwarkę na stronie Busfor.pl, a otrzymamy wszystkie dane: cenę biletu, linię autokarową, czas podróży czy informację o przewoźniku. Jeśli zdecydujemy się na zakup danego połączenia możemy to zrobić od razu, płacąc on-line kartą płatniczą. Bilet elektroniczny otrzymamy od razu po dokonaniu transakcji. To bardzo prosty i wygodny sposób planowania podróży, wyboru najlepszej opcji, najkorzystniejszej ceny, aż w końcu zakupu.

W podróż z Rzeszowa

Z Rzeszowa możemy wybrać w kilku bardzo atrakcyjnych kierunkach. Oprócz wspomnianej Pragi lub Rzymu godny zobaczenia jest także Berlin lub Wiedeń z bardzo ciekawą architekturą i interesującymi muzeami. Nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasta odkryj ą przed nami swoje historyczne oraz współczesne oblicza. Na emocjonującą wycieczkę warto wybrać się do przepięknego Kijowa, który pokaże swoją kulturę i religię w niezwykłych zabytkach – świeckich i sakralnych. A odrobinę “wielkiego świata” odkryjemy w trochę dłuższej podróży do Londynu. Podróże oferowane przez przewoźników współpracujących z serwisem Busfor.pl są nie tylko dostępne w atrakcyjnych cenach, ale także obsługiwane przez komfortowe autokary. Dzięki temu nawet kilkugodzinna podróż mija nam przyjemnie oraz wygodnie. Warto wykorzystać możliwości, jakie stwarza nam obecna turystyka i zaplanować podróże, które pomogą nam poznać nowe miejsca oraz inne nacje.

rzeszow24.pl

Artykuł sponsorowany

21-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

tanie-podrozowanie-tak-to-mozliwe