REKLAMA

Tańce i łamańce, czyli Dzień Języków Obcych w WSPiA

RZESZÓW. Pokazy tańców z różnych stron świata, konkursy językowe, koncerty oraz specjalistyczne wykłady to główne atrakcje zbliżającego się Dnia Języków Obcych w WSPiA. Impreza pod hasłem „Tańce i łamańce” odbędzie się w najbliższą środę 2 kwietnia 2014 r. w auli i Klubie studenckim „Zemsta Docenta” WSPiA. Gościem specjalnym spotkania będzie Konrad Dejko trener wydawnictwa Pearson. Organizatorem Dnia Języków Obcych jest działający w WSPiA Zespół Języków Obcych. Dzień Języków Obcych organizowany jest w Wyższej Szkole Prawa i Administracji już po raz czwarty. Za każdym razem jest to impreza, która ma zachęcić studentów do nauki różnych języków oraz pokazać, że nauka może być wesoła i przyjemna. Dzień Języków Obcych z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród studentów. W każdej edycji święta uczestniczy kilkuset studentów.Impreza a za zadanie przekazać wiedzę, informacje i umiejętności w lekki, zabawny i interesujący sposób.

DJO 2014

W tym roku „Łamańce językowe po raz pierwszy zorganizowane zostaną w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim. Są to języki, których na co dzień uczą się studenci WSPiA.

Najciekawiej zapowiada się jednak część artystyczna Dnia Języków Obcych, którą poprowadzi Irlandczyk John Dockrell. Na scenie w klubie studenckim „Zemsta Docenta” będzie można zobaczyć m.in. taniec orientalny w wykonaniu Natalii Smoroń, studentki WSPiA. Zaprezentuje się także Pandora Crew, czyli rzeszowska ekipa streetdance’owa, która dodatkowo poprowadzi warsztaty taneczne dla studentów uczelni. Podczas Dnia Języków Obcych w WSPiA będzie można również zobaczyć pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu rzeszowskiego zespołu Keraan. Całość zakończy koncert zespół muzyki celtyckiej „Donegal”, który zorganizowany zostanie w ramach „Dnia Eurowyborcy w WSPiA”.

 

 

 

 

 

 

28-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tance-i-lamance-czyli-dzien-jezykow-obcych-w-wspia