REKLAMA

Takiej mapy Rzeszowa jeszcze nie było!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pojawiła się w Łodzi, teraz skorzysta z niej Rzeszów. NIEMAPA to ilustrowany plan miasta, który dzięki nurtującej grafice i wielu ciekawostkom zachęci do zwiedzania stolicy Podkarpacia dzieci i młodzież. 

niemapa

foto: FACEBOOK.COM / NIEMAPA

– NIEMAPA, to nietypowy przewodnik po mieście i okolicy w zabawny i graficzny sposób przedstawiający najważniejsze miejsca, lokalną kulturę, kuchnię, charakterystyczne słowa i ciekawostki. NIEMAPA poprzez gry, zagadki i wyzwania zachęca do aktywnego poznawania miasta i choć przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi, zachwyca również dorosłych – czytamy na facebookowym  fanpage’u NIEMAPY.

Ilustracje pojawiające się w NIEMAPIE wyglądają jak w elementarzu dla dzieci. Są kolorowe, przejrzyste i wciągają swojego czytelnika. NIEMAPA to znakomity sposób na wzbudzenie zainteresowania miastem najmłodszych i zachęcenie ich do wyjścia z domu.

W Rzeszowskiej NIEMAPIE nie zabraknie słynnych atrakcji, takich jak Fontanna Multimedialna czy Trasa Podziemna, ale zapraszamy również do stworzenia pejzażu dźwiękowego Bulwarów nad Wisłokiem, testów aerodynamicznych przy rzeźbie „Lot” czy odwiedzenia hodowli słodkich alpak. NIEMAPA będzie bezpłatna dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Partnerów (m.in. Estrada Rzeszowska, Muzeum Energetyki Podkarpackiej, Pratt&Whitney oraz WSiZ).

NIEMAPA po raz pierwszy została wydana w Łodzi. Jej autorkami są Małgorzata Żmijska, mama Eustachego i Joanna Studzińska, mama Poli. Rzeszowski plan miasta zaprojektuje Maciek Blaźniak – jeden z najlepszych ilustratorów w Polsce.

NIEMAPA ukaże się 21 marca.

(az)

11-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

takiej-mapy-rzeszowa-jeszcze-nie-bylo-az003