REKLAMA

Tak się bawi rzeszowska WSPiA – Otrzęsiny 2019! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prawie 700-set studentów, dwóch DJ-ów, dwa parkiety, fotobudka i koncert gwiazdy – tak wyglądały tegoroczne Otrzęsiny Pierwszaków WSPiA. Najpierw odbyło się pasowanie i przysięga pierwszaków. Przed północą na scenie pojawiła się CLEO z jej największymi przebojami. Zabawa trwała do białego rana.

WSPiA Otrzęsiny_2019_122_1

Foto: materiały nadesłane

Otrzęsiny studentów pierwszego w WSPiA zorganizowane zostały w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie – „Bajka Disco Club”. Impreza wystartowała punktualnie o godzinie 21:00. Pierwszym punktem było pasowanie na studenta specjalnym mieczem świetlnym. Na scenie pojawili się dr Bożena Sowa, Prorektor WSPiA, dr Marta Pietras-Eichberger, Prodziekan – Zastępca Dyrektora Kolegium Prawa w WSPiA oraz doskonale znany pierwszakom dr Mirosław Kurek, Prodziekan WSPiA.

Oprócz pasowania, studenci złożyli przed Władzami Uczelni przysięgę pierwszaka, powtarzając słowa: „Wszystkich moich słów świadomy, Oczywistych i rzekomych, Przed Rektorem i Dziekanem, i wieczorem i nad ranem, i z radością i z mozołem, Szczerze kocham Wyższą Szkołę. Będę Chodził na wykłady, Od starszych zasięgnę rady, Do fontanny też nie wejdę, A na obiad na dół zejdę! …”

Po pasowaniu imprezę rozkręcali DJ-e rezydenci „Disco Bajka Club”. Studenci mogli wybrać różne gatunki muzyku serwowane na dwóch parkietach. W klubie czekała także fotobudka.

Przed północą na scenie pojawiła się tegoroczna gwiazda otrzęsin w WSPiA, czyli CLEO. Studenci usłyszeli największe hity m.in. „My Słowianie”, „Zabiorę nas”, „N-O-C” i „Za krokiem krok”. Zabawa w Bajka Disco Club trwała aż do godziny 4:00 nad ranem. Na szczęście w piątek 25 października 2019 r. studenci mogli odpocząć. Do godziny 12:40 obowiązywały „Godziny Rektorskie”.

Otrzęsiny studentów pierwszego roku to tradycja WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Impreza organizowana jest, co roku w jednym z najlepszych klubów w Rzeszowie. Uczestniczą w niej wszyscy studenci Uczelni zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Źródło: materiały nadesłane


25-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tak-sie-bawi-wspia-otrzesiny-2019-zdjecia-5999-00r2kc