TAG: skrót meczu - Rzeszów24.pl | Praca Rzeszów ogłoszenia, noclegi, nieruchomości, firmy, mieszkania - hotele, noclegi, ogłoszenia, firmy rzeszów

Resovia Rzeszów wygrywa z Karpatami Krosno. Zobacz skrót spotkania (FILM)

AKTUALIZACJA: Resovia pokonuje Karpaty Krosno. Dwie bramki Buczka (FILM)

PIŁKA NOŻNA: Zasłużone zwycięstwo Resovii nad Wólczanką

Udana inauguracja wiosny! Resovia pokonuje Izolator (SKRÓT, FILM)

DERBY RZESZOWA: Bramka jesieni daje zwycięstwo Stali. Gospodarzom pomógł sędzia? (FILM, SKRÓT MECZU)

Lechia Gdańsk lepsza w meczu jubileuszowym. 110 lat CWKS Resovii Rzeszów (FILM)

CWKS RESOVIA: Punkt zdobyty czy dwa stracone? Remis w meczu z Sokołem SKRÓT MECZU (FILM)

AKTUALIZACJA: Resovia oskubała Sokoła. Dwie bramki Radka Adamskiego (FILM, ZDJĘCIA)

O trudnym tygodniu, derbach, maratonie spotkań i III lidze… Rozmowa z Maciejem Huzarskim, trenerem Resovii (FILM)

AKTUALIZACJA: Zdecydowane zwycięstwo Resovii nad Orlętami (FILM, ZDJĘCIA)

Resovia miała przewagę, ale nie potrafiła jej udokumentować golami (FILM, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA, SKRÓT MECZU: Udana inauguracja wiosny. Resovia – Hetman 3:1 (FILM, ZDJĘCIA)

Wygrana Resovii nad Motorem Lublin. Udana inauguracja “na wiosnę” (FILM)

Twierdza Resovii nadal niezdobyta! Resovia – Chełmianka 2:1 (FILM)

PIŁKA NOŻNA: Było blisko sensacji. Jest mała niespodzianka. Podział punktów w Rzeszowie (FILM)

Karpaty Krosno lepsze od Resovii (FILM)

AKTUALIZACJA: Nokaut w 13 minut. Resovia pokonuje Podlasie 4:0 SKRÓT MECZU (FILM)

AKTUALIZACJA: Skromne, ale zasłużone zwycięstwo Stali Rzeszów ZOBACZ SKRÓT SPOTKANIA (FILM)