REKLAMA

T-Mobile otworzyło w Rzeszowie sieć 5G

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od wtorku, 9 czerwca 2020 roku klienci T-Mobile z Rzeszowa mogą podłączyć się do sieci 5G. 1600 stacji bazowych zlokalizowanych w całej Polsce, do końca czerwca br. obejmie swoim zasięgiem aż 6 milionów osób.

pixabay_1

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Z dumą ogłaszam komercyjne uruchomienie sieci 5G w T-Mobile. Nie chcemy czekać na to, co przyniesie przyszłość, tylko ją tworzyć. Dlatego już teraz dajemy naszym klientom możliwość stania się częścią pierwszego etapu tej rewolucji technologicznej i przyłączenia się do 5G. Nie ograniczamy się do jednego, niewielkiego obszaru, a uruchamiamy usługę w szerokiej skali – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

Od 9 czerwca do 5G od T-Mobile mogą przyłączyć się mieszkańcy Warszawy i okolic, Łodzi, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Płocka, Opola, Częstochowy, Rzeszowa, Bielsko-Białej, Kielc oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Łącznie, do końca czerwca br. zasięgiem technologii objętych zostanie aż 6 milionów osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski.

Aby przyłączyć się do sieci 5G wystarczy urządzenie działające w technologii piątej generacji, z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES. Dostęp do sieci 5G w T-Mobile jest obecnie całkowicie bezpłatny, a dodatkowo w przypadku planów MagentaBIZNES zniesione zostają limity prędkości transmisji danych. Dostęp do technologii 5G można uruchomić również przez aplikację Mój T-Mobile oraz będzie włączany klientom przy podpisaniu nowej umowy lub aneksu z telefonem 5G. Operator podkreśla przy tym, że wraz z rozwojem 5G powstawać będą dedykowane oferty, wykorzystujące zwiększający się potencjał nowej technologii.

„Jakość, którą kochasz” – oto dewiza, która przyświeca nam przy tworzeniu wszystkich rozwiązań dla naszych klientów. Nie inaczej jest w przypadku 5G. Chcemy oferować użytkownikom możliwość korzystania z usług wysokiej jakości, zapewniając świetną obsługę, która dostosowuje się do ich potrzeb, a przy tym – dać okazję do bycia pionierami innowacji – bez zbędnych formalności czy skomplikowanych mechanizmów – tłumaczy tłumaczył Andreas Maierhofer.

Dla osób, które chcą przyłączyć się sieci 5G w T-Mobile oraz uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zasięgu oraz możliwości tej technologii, przygotowano specjalną stronę poświęconą temu zagadnieniu. Jest ona dostępna pod adresem: www.5g-lab.pla

Źródło: T-Mobile / informacja prasowa

13-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

t-mobile-otworzylo-w-rzeszowie-siec-5g-1196-00r2kc