REKLAMA

Szymon Hołownia w Rzeszowie. Będzie promował swoją Fundację Kasisi

RZESZÓW. 26 września Rzeszów odwiedzi Szymon Hołownia. Będzie promował swoją nową Fundację Kasisi, spotka się z rzeszowianami w CH Plaza oraz w kościele oo. Dominikanów. 

hołownia

Projekt fundacji Kasisi – Rozsmakuj się w Kasisi. To wciąż nowatorska w Polsce i bardzo popularna już na świecie inicjatywa skierowana zarówno do właścicieli, jak i gości lokali gastronomicznych. To propozycja bardzo łatwego zaangażowania się w konkretną pomoc charytatywną, poprzez możliwość zostawienia za pośrednictwem restauracji uczestniczącej w programie swojego dobroczynnego napiwku. To projekt pomyślany w taki sposób, że wszyscy jego uczestnicy niewielkim kosztem zyskują coś wielkiego mówi Szymon Hołownia.

Klienci restauracji  doliczając do swojego rachunku 2, 5 lub 10 zł, zyskują szansę na zrobienie czegoś dobrego w zasadzie bez większego wysiłku, włączenie się do wyjątkowej, skupionej wokół Fundacji społeczności, liczącej już prawie 58 tys. osób oraz na zdobycie nagród i wyróżnień przewidzianych w programie. Restauratorzy – ogólnopolską promocję poprzez możliwość umieszczenia ich lokali na mapie w wyszukiwarce Szlakiem Dobrego Smaku, z informacjami teleadresowymi i galerią oraz inne działania medialne.

Fundacja zyskuje konkretne środki na pomoc swoim podopiecznym w sierocińcu w Zambii. W Afryce za 5 czy 10 zł jesteśmy w stanie uratować życie. Jedząc kolację, spędzając miło czas i decydując się na niewielki, wręcz symboliczny gest podczas płacenia rachunku, można realnie zmieniać świat, odmieniając życie konkretnych dzieci, dzieci którym pomagamy w sierocińcu w Zambii, które na naszej stronie internetowej można poznać z imienia, przeczytać ich historie, zobaczyć ich zdjęcia, a na profilu na Facebooku niemal codziennie dowiadywać się, co u nich słychać. dodaje Hołownia.

Do projektu zgłosiło się już kilka restauracji z całej Polski. Wciąż napływają nowe. Jedną z pierwszych była restauracja KUK NUK, która mieści się w CH Plaza. Tam też odbędzie się inauguracja projektu.

Po inauguracji projektu, o godz. 17:00 w atrium w CH Plaza Rzeszów odbędzie się spotkanie otwarte z udziałem Szymona Hołowni, podczas którego publicysta opowie o swoich podróżach do Afryki, o założonej w ubiegłym roku Fundacji Kasisi oraz o najnowszej inicjatywie dobroczynnej – działającej od miesiąca drugiej Fundacji Dobra Fabryka oraz o tym, dlaczego zdecydował się pomagać właśnie w Afryce. Spotkanie będzie okazją do obejrzenia filmów z Afryki, pokazujących miejsca, w których pomoc niosą obie fundacje Hołowni (Zambia, Kongo i Rwanda), zdobycia autografów i nabycia jego książek.

Ostatnim punktem wizyty Szymona Hołowni w Rzeszowie będzie spotkanie w kościele oo. Dominikanów, ul. Dominikańska 15, godz. 18:30.

ap

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szymon-holownia-w-rzeszowie-bedzie-promowal-swoja-fundacje-kasisi