REKLAMA

Szymon Grabowski zostaje w Resovii. Trener podziękował kibicom za wsparcie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Szymon Grabowski, trener Apklan Resovii Rzeszów podziękował kibicom za wsparcie, jakie otrzymał po decyzji Zarządu klubu o jego odwołaniu. Przypomnijmy, że w czwartek media obiegła informacja o zwolnieniu Grabowskiego. Już dzień później powrócił on do pełnienia funkcji szkoleniowca “Pasiaków”.

maxresdefault_12

Foto: Adam Zoszak / archiwum Rzeszów24.pl

W drodze obustronnej wymiany stanowisk pomiędzy przedstawicielami Zarządu SPN, oraz trenerem osiągnięto niezwykle wyczekiwany kompromis. Jego głównym i podstawowym założeniem jest troska o dobro Resovii. Faktem staje się więc przywrócenie Szymona Grabowskiego do roli pierwszego trenera drużyny, oraz Rafała Rajzera w funkcji asystenta trenera – zgodnie z obowiązującymi dotąd warunkami umowy – przeczytaliśmy w piątkowe popołudnie na stronie internetowej CWKS Resovii.

Przypomnijmy, że w czwartek, 1 października trener I-ligowej Apklan Resovii Rzeszów Szymon Grabowski został zwolniony z funkcji szkoleniowca “Pasiaków”. W obronie trenera stanęli oburzeni kibice, którzy swój sprzeciw wyraźnie eksponowali w Internecie, jak również podczas treningu zespołu, który w czwartkowe popołudnie poprowadził potencjalny następca Grabowskiego – Jacek Trzeciak.

W piątek odbyło się spotkanie Zarządu Apklan Resovii, gdzie postanowiono wycofać czwartkową decyzję.

Trener podziękował kibicom za wsparcie. – Nie komentując zasadności i przesłanek jakimi kierowali się członkowie Zarządu, chciałbym WAM serdecznie PODZIĘKOWAĆ!!! Wam wszystkim, którzy okazaliście mi wsparcie podczas rozmów telefonicznych (długich), w smsach, mediach społecznościowych czy wreszcie podczas czwartkowego treningu, gdzie w bardzo licznej grupie kibiców pokazaliście, że wspieracie mnie i tą drużynę. Nigdy, nie odważyłbym się pomarzyć czy prosić, żebyście w takim stopniu i stylu za mną stanęli. DZIĘKUJĘ!!! Wasza postawa przeszła moje najśmielsze oczekiwania, po raz kolejny pokazaliście, że “RESOVIA” to “coś” więcej niż KLUB “RESOVIA” tworzona jest przez sympatyków, dla których dobro klubu zawsze stawiane jest na pierwszym miejscu (…) – napisał Szymon Grabowski (zapis oryginalny).

Źródło: cwks-resovia.pl, Resovia Rzeszów / Facebook

03-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szymon-grabowski-zostaje-w-resovii-trener-podziekowal-kibicom-za-wsparcie-5953-00r2kc