REKLAMA

Szukasz pracy w Wielkiej Brytanii? WUP prowadzi rekrutację

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem stałej pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

wup

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy na wniosek zagranicznego pracodawcy w ramach usług EURES mogą prowadzić proces rekrutacyjny.  Tym razem do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. To już drugi w tym roku nabór, który prowadzimy dla zagranicznego pracodawcy. W marcu pomagaliśmy znaleźć pracowników do pracy na terenie Niemiec. Zainteresowanie ofertami było bardzo duże, zgłosiło się ponad 40 osób podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień
w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza.
Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca, na stałe, wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Pana Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się na początku czerwca. O dokładnym terminie rozmów indywidualnie będą informować pracownicy Urzędu.

Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.eures.praca.gov.pl, www.eures.europa.eu; pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

22-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szukasz-pracy-w-wielkiej-brytanii-wup-prowadzi-rekrutacje