REKLAMA

Szukasz pracy w Wielkiej Brytanii? Sprawdź, co oferuje Wojewódzki Urząd Pracy

PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację do pracy w Wielkiej Brytanii jako pracownik magazynu. Jeśli chcesz wyjechać do pracy za granicę i znasz język angielski, możesz się  zgłosić do WUP.

flaga

ZDJ.: sxc.hu

Tym razem do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. To już drugi w tym roku nabór, który prowadzimy dla zagranicznego pracodawcy. W marcu pomagaliśmy znaleźć pracowników do pracy na terenie Niemiec. Zainteresowanie ofertami było bardzo duże, zgłosiło się ponad 40 osóbpodkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Pana Wojciech Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja. O dokładnym terminie rozmów indywidualnie będą informować pracownicy Urzędu.

 

22-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szukasz-pracy-w-wielkiej-brytanii-sprawdz-co-oferuje-wojewodzki-urzad-pracy