REKLAMA

Szukasz pracy? Przyjdź na spotkania poradnikowe, które Ci w tym pomogą!

RZESZÓW. W maju Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje dwa szkolenia skierowane dla osób, które poszukują pracy. Są to szkolenia: “ABC przedsiębiorczości” oraz “Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu”. 

pencils-and-pens-1265010-m

 

ZDJ.: sxc.hu

Warsztat “ABC przedsiębiorczości” odbędzie się w dniach 13- 14 maja o godz. 9.00.

Porada grupowa dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, absolwentów zainteresowanych uruchomieniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Program obejmuje m.in. zagadnienia dotyczące przygotowania dokumentów rejestracyjnych indywidualnej działalności gospodarczej, informacje o zasadach ubiegania się o wsparcie doradcze oraz środki finansowe z funduszy krajowych i europejskich oraz pomoc w określeniu predyspozycji uczestników do prowadzenia własnego biznesu.

Zapisać można się do 9 maja osobiście  w  Centrum  Informacji i Planowania  Kariery Zawodowej w Rzeszowie, ul. Langiewicza 15  lub telefonicznie 17 773 70 88.

Z kolei “Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu” to spotkanie, które odbędzie się 20 maja o godz. 9.00.

Porada grupowa dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, uczniów szkół średnich powyżej 18. roku życia, studentów. Celem zajęć jest m.in. uświadomienie znaczenia wiedzy, zainteresowań i cech charakteru w wyborze kierunku kształcenia; rozwijanie umiejętności poznawania siebie; zrozumienie motywów swoich wyborów edukacyjnych i zawodowych.

Zapisy do 16 maja, tak samo jak na warsztat “ABC przedsiębiorczości”.

07-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szukasz-pracy-przyjdz-na-spotkania-poradnikowe-ktore-ci-w-tym-pomoga