REKLAMA

Sztab Grzegorza Brauna o nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Rzeszowa (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sztabowcy kandydata na urząd prezydenta Rzeszowa Grzegorza Brauna zwołali konferencję prasową, na której odnieśli się do zaplanowanej na środowe popołudnie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Rzeszowa dotyczącej Ogrodów Działkowych im. Władysława Szafera. Dodali też, że poseł w ostatnich dniach skierował do Rady Miasta Rzeszowa inne wnioski związane z problemami zgłaszanymi przez mieszkańców miasta.

Przechwytywanie_186

 

W środę 19 maja o godzinie 16:00, na wniosek radnych PiS, odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Rzeszowa, której tematem będzie ocena zasadności realizacji inwestycji drogowych zlokalizowanych na terenach ogródków działkowych, zwłaszcza na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Władysława Szafera w Rzeszowie.

– Nasz kandydat jako pierwszy odwiedził Ogródki Działkowe im. Szafera. Ma tam przebiegać droga miejska, o której mieszkańcy nie zostali poinformowani. Bulwersujące, że nikt z nimi nie rozmawiał – mówił o środowej sesji Tomasz Buczek, pełnomocnik wyborczy KWW “Grzegorz Braun – Konfederacja”.

– Będziemy chcieli na forum wprowadzić także problemy mieszkańców osiedla im. gen. Grota Roweckiego i temat przejazdu, który ma zostać zablokowany. To dziwna sytuacja, że ten przejazd obecnie funkcjonuje jako działka prywatnego inwestora, przed sześcioma laty zamieniony z innym gruntem miejskim. Kolejną sprawą są problemy osiedla Grabskiego. Najlepiej jednak opowiedzą o nich
mieszkańcy – dodał Buczek.

Jak zapewniał były prezydent Rzeszowa Wiesław WalatGrzegorz Braun po wypełnieniu swoich poselskich obowiązków weźmie udział w nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Rzeszowa.

 

 

Więcej w materiale video!

19-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)