REKLAMA

SZOK! Prawie przejechał kobietę na pasach! (ZOBACZ NAGRANIE)

|

SZOK! Prawie przejechał kobietę na pasach! (ZOBACZ NAGRANIE)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło na jednym z przejść dla pieszych w Rzeszowie. Jadący prawym pasem jezdni kierowcy zatrzymali się, aby przepuścić pieszych. Poruszający się kierowca pasem lewym, nie miał ochoty choćby zwolnić. Refleks kobiety nie doprowadził być może do tragedii.

Kadr z filmu

– Samochody na jednym pasie zatrzymują się aby przepuścić 3 osoby na przejściu. Ale nie tylko one wchodzą na przejście. Za nimi podąża kobieta. Została zahaczona przez samochód, który w ogóle nie zamierzał zwalniać i zaczął hamować w ostatniej chwili – czytamy w opisie pod filmem zamieszczonym na kanale STOP CHAM na youtube.com .

Nie można w żadnym wypadku winić pieszej, ale każdy z nas przechodząc przez przejście również musi zachować pełną koncentrację. W zderzeniu z takim piratem, piesi nie mają bowiem szans.

Przypomnijmy: Do identycznej sytuacji doszło pod koniec maja na przejściu dla pieszych w Sanoku na ulicy Królowej Bony. Tu piesza nie miała jednak tyle szczęścia: Potrącenie w Sanoku. Poważne obrażenia kobiety (VIDEO, FOTO)

Archiwum redakcji, Sanok.

video: youtube.com / STOP CHAM

29-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szok-prawie-przejechal-kobiete-na-pasach-zobacz-nagranie-1839