REKLAMA

Sześć osób rannych w wypadku

HYŻNE / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Hyżnem. W wyniku czołowego zdarzenia toyoty z renaultem 6 osób odniosło obrażenia. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.

Dzisiaj tuż po godz. 8 policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Hyżnem. Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący toyotą rav 4, 55-letni mieszkaniec gminy Hyżne, jadąc w kierunku Rzeszowa z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i stracił panowanie nad samochodem. Następnie na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zdarzył się czołowo z kierującym renaultem clio, 25-letnim mieszkańcem gminy Dynów.

W wyniku zderzenia obrażenia odniosło sześć osób, kierujący i pasażer toyoty oraz kierujący i trzech pasażerów renaulta. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. W chwili zdarzenia kierujący byli trzeźwi.

 

źródło: KMP Rzeszów
foto: archiwum eSanok.pl

17-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szesc-osob-rannych-w-wypadku