REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań mężczyzny

W niedzielę przeworscy policjanci prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem gminy Jawornik Polski. 49-latek oddalił się z miejsca zamieszkania w sobotni wieczór. Tuż po północy zaginionego odnaleźli policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze.

303-172330

Foto: Podkarpacka Policja

Około godz. 12, dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 49-letniego mężczyzny. Z przyjętego zawiadomienia wynikało, że mieszkaniec gminy Jawornik Polski oddalił się z miejsca zamieszkania w sobotę wieczorem. Następnego dnia nieobecność mężczyzny zauważyła jego matka. O zaginięciu syna powiadomiła Policję.

Do miejsca zamieszkania 49-letniego mieszkańca gminy Jawornik Polski udali się policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i ustalili rysopis zaginionego. Jak się okazało mężczyzna wyszedł z domu ubrany tylko w bieliznę. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.

Do poszukiwań wykorzystany został dron z kamerą termowizyjną. Tuż po północy, policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze odnaleźli zaginionego 49-latka. Mężczyzna ukrywał się w lesie w odległości około pół kilometra od domu. Na miejsce wezwano pogotowie. 49-latek został przewieziony do szpitala.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.