REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań 28-letniego mężczyzny

ŁAŃCUT / PODKARPACIE . Od niedzieli kilkudziesięciu policjantów z łańcuckiej komendy zaangażowanych było w poszukiwania 28-letniego mieszkańca powiatu łańcuckiego, który wyszedł z domu i nie wrócił. Wczoraj, mężczyzna został odnaleziony, na szczęście nic mu się nie stało.

W niedzielę w Komendzie Powiatowej Policji w Łańcucie przyjęto zawiadomienie o zaginięciu 28-letniego mężczyzny. Jak wynikało ze zgłoszenia, 28-latek wyszedł z domu 12 sierpnia, nie wrócił i nie kontaktował się z bliskimi. Jego rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę. Kiedy okazały się one bezskuteczne, powiadomili Policję.

Ponieważ zaginiony wymaga stałej opieki, funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać. Przeszukiwali okolicę, pobliskie lasy, rozpytywali napotkane osoby.

W akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy oraz pies tropiący. Do działań przyłączyli się ratownicy z psami tropiącymi ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych, strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie, strażacy: OSP w Rakszawie, OSP Rakszawa -Kąty, OSP Husów, OSP Żołynia, OSP Węgliska oraz Grupa Pierwszej Pomocy PCK Nowa Sarzyna. Wszystkie zaangażowane osoby sprawdzały teren kilkunastu kilometrów, w tym przeczesywali pobliskie lasy.

Wczoraj po południu mężczyzna został odnaleziony na terenie powiatu przeworskiego. Na szczęście nic mu się nie stało. Został przekazany pod opiekę rodziny.

2

Łańcuccy policjanci dziękują wszystkim zaangażowanym w prowadzoną akcję poszukiwawczą.

ŹRÓDŁO: KPP

17-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szczesliwy-final-poszukiwan-28-letniego-mezczyzny-00e5js