REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań 12-latka z Hermanowej

HERMANOWA / PODKARPACIE. Policjanci odnaleźli poszukiwanego 12-latka. We wtorek przed południem chłopiec wybiegł ze szkoły w kierunku lasu. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci zorganizowali akcję poszukiwawczą. Tuż po godzinie 15:00 zaginiony chłopiec został odnaleziony przez sąsiada i przywieziony do szkoły.

303-175192

Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek przed godziną 13:00, policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 12-letniego chłopca. Godzinę wcześniej chłopiec opuścił szkołę i pobiegł w kierunku lasu. Gdy okazało się, że nie ma go w pobliżu szkoły, dyrektor zawiadomił funkcjonariuszy.

Natychmiast rozpoczęto organizowanie akcji poszukiwawczej. Do akcji ruszyli policjanci z komisariatu w Tyczynie. Na miejsce skierowano przewodnika z psem tropiącym. Do działań włączyli się strażacy z ochotniczej oraz państwowej straży pożarnej, funkcjoriusze z rzeszowskiej komendy oraz 140 policjantów z oddziału prewencji w Zaczerniu.

Tuż po godzinie 15:00 chłopiec został odnaleziony. Okazało się, że 12-latka zauważył przejeżdżający w pobliżu sąsiad. Mężczyzna przywiózł go do szkoły, gdzie zmarzniętym chłopcem zaopiekowali się nauczyciele. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, którego ekipa zbadała 12-latka. Ponieważ jego zdrowie nie było zagrożone, została przekazany pod opiekę ojcu.

Źródło: Podkarpacka Policja

21-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szczesliwy-final-poszukiwan-12-latka-z-hermanowej-88-kc2