REKLAMA

“Szczepienia – klucz do wolności”. Webinarium z epidemiolog dr Kluz-Zawadzką

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zespół Profilaktyki Zdrowotnej Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rzeszowie, serdecznie zaprasza na spotkanie on-line pn. „Szczepienia – klucz do wolności” z dr Jolantą Kluz-Zawadzką – konsultantem wojewódzkim w dziedzinie epidemiologii i pierwszą osobą zaszczepioną przeciw koronawirusowi w województwie podkarpackim.

IMG_8844-1200x782
Foto: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

Spotkanie z  dr Jolantą Kluz-Zawadzką, konsultantką wojewódzką w dziedzinie epidemiologii, odbędzie się na platformie konferencyjnej Webex (TUTAJ), w formie zdalnej, dnia 18 lutego 2021 roku (czwartek) o godzinie 11:00. W spotkaniu uczestniczyć mogą wszystkie zainteresowane osoby. Mogą one również zadać swoje pytania.

Dr Kluz-Zawadzka przekaże podczas webinarium aktualną wiedzę na temat szczepień, opowie o tym, czy bezpieczne są szczepienia dla seniorów i pacjentów onkologicznych oraz o tym, kiedy powinny nas niepokoić objawy poszczepienne.

Jeśli z przyczyn technicznych (brak kamery, czy mikrofonu) uczestnicy nie są w stanie w pełni uczestniczyć w webinarium, mogą do środy włącznie przesłać pytania na adres mailowy: aneta.radziszewska@nfz-rzeszow.pl, na które również odpowie dr Kluz-Zawadzka.

 

image003_3

Źródło: Podkarpacki Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie / mat. nadesłane

16-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.