REKLAMA

Szansa na karierę. “Tarapaty” poszukują młodych aktorów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już 11 maja w Rzeszowie odbędzie się casting do filmu “Tarapaty”. Twórcy projekcji poszukują dwójki dzieci, które zagrają główne role.

Tarapaty” to film o „sile przyjaźni”. To opowieść o dwójce dzieci, zupełnie różnych. Połączyła ich przyjaźń, scementowana przez wspólne kłopoty, która w dzieciństwie jest największym skarbem, jaki można wtedy zdobyć.

Bohaterami są Olek i Julka, którzy mają 10 lat. Wakacje spędzają w mieście, jednak to nie przeszkadza w przeżyciu niezwykłych przygód. Dzieciaki wcielą się w role młodych detektywów i postarają się odkryć tajemnicę starego domu na warszawskim Żoliborzu.

Olek to chłopiec, do którego problemy same się “przyklejają”. Najbardziej oczekuje spokoju i możliwości dotarcia do rozwiązania zagadki. Julka jest jego przeciwieństwem. Dziewczynka nie lubi samotności, ale poniekąd jest na nią skazana, bo jej rodzice wyjechali do Kanady.

Reżyserką filmu jest Marta Karwowska – socjolog i absolwent PWSFTviT w Łodzi. Produkcją zajmuje się Agnieszka Dziedzic z Koi Studio, która okazała się najlepszą, debiutującą producentką 2014 roku. Sukcesem było wypuszczenie w eter filmu “Małe stłuczki”.

Casting odbędzie się w środę (11 maja) w Instytucie Kulturalnym im. Chune Godlberga (ul. Rynek 10). Twórcy poszukują chłopca i dziewczynki w wieku od 10 do 13 lat.

Zgłoszenia oraz zapytania pod adresem: tarapaty.casting@gmail.com.

09-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szansa-na-kariere-tarapaty-poszukuja-mlodych-aktorow-az003