REKLAMA

Szafing – Ogólnopolska Akcja Wietrzenie Szaf również w Rzeszowie

RZESZÓW. W weekend 11-12 października w ośmiu miastach w Polsce odbędzie się Szafing, czyli Ogólnopolska Akcja Wietrzenie Szaf, na którą zaprasza  znany serwis internetowy, na którym użytkowniczki wystawiają na sprzedaż lub wymianę swoje ubrania.  W tych dniach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu będzie można “uwalniać ciuchy”, czyli wymienić się, sprzedawać lub kupować ubrania oraz dodatki.

szafa

Przełom sezonów to doskonała okazja, żeby przejrzeć swoją szafę. Wyprzedaże ciuchów dają szansę odświeżyć garderobę i zrobić miejsce na cieplejsze ubrania. Szafing, czyli Akcja Wietrzenie Szaf – promuje ekologiczne działanie, czyli wymianę rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki – słowem wszystko co zalega w szafach, na półkach i w szufladachmówi Weronika Krystoń, PR Manager Grupy Szafa.pl

W Rzeszowie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Podziemna Trasa Turystyczna, Estrada Caffe (Rynek 26). Szafing odbędzie się 11.10 w godzinach 11:00-16:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

ap

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

szafing-ogolnopolska-akcja-wietrzenie-szaf-rowniez-w-rzeszowie-ap007