REKLAMA

Sylwestrowa Potańcówka dla Seniorów w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury organizuje Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów, która odbędzie się 31 grudnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 2_1_1

Foto: RDK

Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały w Rzeszowie we wrześniu ubiegłego roku i od tego czasu organizowane były cotygodniowo przez Rzeszowski Dom Kultury. Letnie imprezy odbywały się na rzeszowskich Bulwarach, a jesienią sobotnie imprezy taneczne są organizowane w auli Zespołu Szkół Mechanicznych. I to właśnie w rzeszowskim “Mechaniku” (ulica Hetmańska 45a) odbędzie się Potańcówka Sylwestrowa dla Seniorów.

Impreza rozpocznie się 31 grudnia 2019 roku o godzinie 19:00, a wspólna zabawa potrwa do godziny 2:00. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Bezpłatne zaproszenia na zabawę będą dostępne do odbioru w dniach 9 i 10 grudnia w auli Zespołu Szkół Mechanicznych, w godzinach 11:00 – 14:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej: www.rdk.rzeszow.pl.

Źródło: RDK

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sylwestrowa-potancowka-dla-seniorow-w-rzeszowie-4397-00r2kc