REKLAMA

Sylwestrowa Potańcówka dla Seniorów w Rzeszowie!

RDK organizuje Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów, która odbędzie się 31 grudnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń.

Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 2_1

Foto: materiał nadesłany

Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały w Rzeszowie we wrześniu i od tego czasu organizowane były cotygodniowo przez Rzeszowski Dom Kultury. Po dużym sukcesie plenerowych zabaw na rzeszowskich Bulwarach, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc przeniósł sobotnie imprezy taneczne do auli Zespołu Szkół Mechanicznych
w Rzeszowie.

Ostatnia w tym roku zabawa taneczna, w postaci Potańcówki Sylwestrowej dla Seniorów odbędzie się 31 grudnia 2018 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i wspólna zabawa potrwa do godziny 02:00. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Liczba dostępnych miejsc na Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów jest ograniczona. Wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń, które będą dostępne do odbioru w dniach 17, 18, 19 grudnia w sekretariacie Zespołu Szkół Mechanicznych, w godzinach 11:00 – 14:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 6 zaproszeń. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu
17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Źródło: materiał nadesłany

07-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sylwestrowa-potancowka-dla-seniorow-w-rzeszowie-2436-kc2