REKLAMA

SYLWESTER: Zmiana w repertuarze zabawy na rzeszowskim Rynku. “Emocji nie zabraknie”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Polska wokalistka Magdalena Steczkowska nie zaśpiewa w Sylwestrową noc na rzeszowskim Rynku. Zamiast muzyki pop zgromadzeni goście będą bawić się z Mariką w rytmach reggae i dancehall’u.

Steczkowska zdecydowała się na występ w Krakowie, który będzie transmitowany w TVN-ie. Zaśpiewa wraz z Natalią Kukulską, zespołem Afromental i Agnieszką Chylińską. Zamiast niej, rzeszowską publikę postara się rozgrzać Marta Kosakowska, czyli Marika. 34-letnia wokalistka specjalizuje się w muzyce reggae, soul, funk i dancehall.

Tegoroczny Sylwester planuje się utrzymać w klimacie lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Usłyszymy największe polskie przeboje disco, a o świeżość na scenie ma zadbać Marika. Znana z żywiołowych występów, nie szczędzi kontaktu z publicznością. Dodatkowym atutem może okazać się niezwykła charyzma artystki.

Oprócz niej na rzeszowskiej scenie zobaczymy laureatów programów “The Voice of Poland” oraz “Twoja twarz brzmi znajomo”. Wystąpią: Natalia Lubrano, Alicja Janosz, Gosia Nakonieczna, Jagoda Kret, Kuba Molęda, Arek Kłusowski, Michał Grobelny, Mateusz Grędziński oraz Mati Jakubiec. Nie zabraknie również finalistki programu “Aplauz, aplauz”, Małgorzaty Boć.

foto: archiwum Rzeszów24.pl

foto: archiwum Rzeszów24.pl

(az)

11-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sylwester-zmiana-w-repertuarze-zabawy-na-rzeszowskim-rynku-emocji-nie-zabraknie-az003