REKLAMA

ŚWILCZA: Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej nr 94! (ZDJĘCIA)

ŚWILCZA / PODKARPACIE. W sobotę na drodze krajowej numer 94 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji.

112_1

Foto: Facebook / Ochotnicza Straż Pożarna – Świlcza

W sobotę około godziny 11:00 na drodze krajowej numer 94 relacji Świlcza – Trzciana doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy obu samochodów zostali przebadani przez Zespół Ratownictwa Medycznego, nie wymagali hospitalizacji i zostali na miejscu. Na czas prowadzenia działań, ruch na drodze został całkowicie wstrzymany.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i przystąpili do swoich zadań. Ratownicy udali się do pojazdów celem odłączenia akumulatorów, zakręcenia instalacji gazowej. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

W działaniach brały udział jednostki PSP z Rzeszowa oraz OSP ze Świlczy i Trzciany. Strażacy zneutralizowali płyny ropopochodne, usunęli niebezpieczne przedmioty z drogi i pomogli w załadunku rozbitych samochodów. Po kilkunastu minutach działania zostały zakończone i wszystkie zastępy wróciły do koszar.

Źródło: Ochotnicza Straż Pożarna – Świlcza


02-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swilcza-zderzenie-dwoch-aut-na-krajowej-numer-94-zdjecia-8415-00r2kc