REKLAMA

Święty Mikołaj wylądował w Rzeszowie! (WIDEO)

|

Święty Mikołaj wylądował w Rzeszowie! (WIDEO)

RZESZÓW, JASIONKA / PODKARPACIE. W sobotę 5 grudnia na lotnisku w Jasionce wylądował nie kto inny, jak święty Mikołaj. Mimo koronawirusa i braku śniegu, prezentów nie zabraknie. Przylot świętego poprzedziło lądowanie dwóch samolotów wypełnionych prezentami. Zobaczcie wideo!

Przechwytywanie_86

Foto: screenshot / Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka” / Facebook

Stało się już tradycją, że co roku na rzeszowskim lotnisku ląduje św. Mikołaj i spotyka się z dziećmi. Wizytom zawsze towarzyszyło wiele radości, uśmiechu i oczywiście wręczanie prezentów. Ten rok jest niestety inny… nie możemy wszyscy razem spotkać się z Mikołajem. Jednak pomimo trudności i obaw dzieci, czy w tym roku będą prezenty – Mikołaj nie zawiódł i wylądował swoimi magicznymi saniami na naszym lotnisku. Jego przylot poprzedziło lądowanie dodatkowych samolotów wypełnionych po brzegi prezentami. Dzieci z Podkarpacia na pewno były grzeczne i dla nikogo nie zabraknie wspaniałej, świątecznej niespodzianki pod poduszką – napisał na Facebooku Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka”, załączając materiał wideo z lądowania świętego Mikołaja.

Źródło: Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka” / Facebook

05-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiety-mikolaj-wyladowal-w-rzeszowie-wideo-9134-00r2kc