REKLAMA

Święty Mikołaj rozda prezenty na rzeszowskim Rynku! Trwają zgłoszenia

RZESZÓW / PODKARPACIE. 7 grudnia Rzeszów odwiedzi Święty Mikołaj. Do 6 grudnia będą przyjmowane prezenty, które później święty rozda dzieciom na Rynku.

Mikołaj (12)

Foto: rzeszow.pl

– 7 grudnia do Rzeszowa przyjedzie święty Mikołaj. Powitamy go przy Fontannie Multimedialnej, skąd kolorową Mikołajkową Paradą, z elfami i bajkowymi postaciami ruszymy przez ulicę 3 Maja i Kościuszki na Rynek. Tam Mikołaj będzie rozdawał dzieciom prezenty. Będą też zabawy i animacje z pomocnikami Świętego Mikołaja – informuje Estrada Rzeszowska.

Każdy rodzic, który chce, aby jego dziecko otrzymało prezent od Świętego Mikołaja na scenie Rynku, może przesłać zgłoszenie na adres: swiatecznemiasteczko.rz@gmail.com. W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku – zgłoszenie”, a treść powinna zawierać imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 6 grudnia. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej w dniu 7 grudnia, w godzinach: 9:00-12:00. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu.

Mikołaja będzie można również odwiedzać przez cały czas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego w domku Świętego Mikołaja.

Źródło: Estrada Rzeszowska

14-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiety-mikolaj-rozda-prezenty-na-rzeszowskim-rynku-trwaja-zgloszenia-5404-00r2kc