REKLAMA

Święto Wojska Polskiego – utrudnienia w ruchu

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku obchodami Święta Wojska Polskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Na czas przemarszów pododdziałów wojska, niektóre ulice zostaną czasowo pozamykane. Blokowane będą również drogi przylegające do zamykanych odcinków.

303-168087

Foto: archiwum KMP Rzeszów

Pierwsze utrudnienia pojawia się w godzinach od 9.10 do 9.15. Zamknięte zostaną wówczas odcinki ulic Langiewicza od wjazdu do jednostki wojskowej do skrzyżowania z ul. Reformacką i ul. Reformacka do Kościoła Garnizonowego.

W godzinach od 10.15 do 10.45 planowany jest przemarsz pododdziałów na miejsce uroczystości pod pomnikiem gen. Władysława Sikorskiego. Zamknięte zostaną: ulica Langiewicza na odcinku od skrzyżowania z Reformacką i Jagiellońską, ul. Hoffmanowej, ul. Mochnackiego, Al. Cieplińskiego w kierunku ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Księdza Jałowego.

W godzinach od 12.15 do 12.45 na czas defilady pododdziałów zamknięte zostaną: ul. Ks. Jałowego (od wjazdu na ROSiR) w kierunku ul. Cieplińskiego, Al. Cieplińskiego w kierunku ul. Mochnackiego, ul. Mochnackiego ul. Hoffmanowej i odcinek ul. Langiewicza do wjazdu do jednostki wojskowej.

Źródło: KMP Rzeszów

15-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swieto-wojska-polskiego-utrudnienia-w-ruchu-9999