REKLAMA

Święto dla rzeszowskich biegaczy czyli Półmaraton Rzeszowski

RZESZÓW. Już 6 kwietnia startuje Półmaraton Rzeszowski. Zainteresowanie jest tak duże, że zwiększono limit uczestników do 900 osób. Zarówno dla biegaczy, jak i dla zwykłych użytkowników ruchu ważnym jest, gdzie wyznaczono trasę biegu.

Trasa Półmaratonu będzie przebiegała ulicami centrum Rzeszowa, zarówno start i metę przewidziano na skwerze Milenium Hall.  Po starcie uczestnicy pobiegną na ul. W. Kilara, później ul. Szopena, ul.  Targową, następnie ul. Piłsudskiego, ul. Grunwaldzką, ul.  Jana III Sobieskiego – ul. Okrzei – ul.Kopernika, by znów udać się na ul. Grunwaldzką. Kolejne ulice to: ul. Matejki – Rynek (obiegnięcie studni) – ul. Kościuszki – ul. 3-go Maja – ul. Szopena – ul. Hetmańska – ul. Powstańców Warszawy – przez bulwary wzdłuż Wisłoka od zapory do mostu Lwowskiego – przez most na prawy brzeg Wisłoka – wzdłuż rzeki do mostu Zamkowego i ul. Kopisto czyli meta w skwerze przy Millenium Hall.

trasa_-_atest_600

ZDJ.: runrzeszow

Warto dodać, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu biegaczy Półmaratonem, jak i wsparciu sponsorów zwiększono liczbę uczestników biegu do 900 osób. Wszyscy chętni, mogą się jeszcze zapisać, opłata startowa do końca marca wynosi 60 zł.

Jeśli ktoś zainteresowany jest wolontariatem w ramach Półmaratonu Rzeszowskiego, może zgłosić się na adres run.rzeszow@onet.pl.

 

pólmaraton

 

ZDJ.: runrzeszow

 

 

19-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swieto-dla-rzeszowskich-biegaczy-czyli-polmaraton-rzeszowski