REKLAMA

Świetny debiut rzeszowianki w MMA. Wygrana przez nokaut!

Rzeszowianka Justyna Haba zwyciężyła na gali MMA Rizin 14 z niepokonaną do tej pory Shinzu Nozawą Auclair. W swoim debiucie Polka pokonała swoją przeciwniczkę poprzez duszenie.

48423585_495668784288769_2573806886394527744_n

Foto: facebook.com/Haba-Justyna

Justyna Haba zadebiutowała w zawodowym MMA walką w japońskiej federacji Rizin FF. Rzeszowska zawodniczka zmierzyła się z Shinzu Nozawą Auclair, która miała w tej federacji stoczone i wygrane dwie walki. Amerykanka była wśród bukmacherów faworytką.

W pierwszej rundzie rzeszowianka dobrze pracowała w stójce, ale jej rywalka sprowadziła później walkę do parteru, gdzie czuła się pewniej. Druga runda przyniosła rozstrzygnięcie na korzyść rzeszowianki. Haba wykonała duszenie zza pleców Auclair, która w pewnym momencie straciła nawet przytomność. Dzięki tej Polka cieszyła się z pierwszej w karierze zawodowej wygranej.

Gala Rizin 14 rozpoczęła się w poniedziałek o godzinie 7:00 czasu polskiego. Walką wieczoru jest rywalizacja światowej sławy boksera Lorda Mayweathera z Japończykiem Tenshinem Nasukawą.

 

31-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.