REKLAMA

Premier w świątecznym spocie: Jest nadzieja na lepsze jutro (WIDEO)

|

Premier w świątecznym spocie: Jest nadzieja na lepsze jutro (WIDEO)

POLSKA. – Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to najlepsza okazja, żebyśmy w wyjątkowo prosty sposób zatroszczyli się o zdrowie naszych rodzin, babć i dziadków. Te święta będą zupełnie inne niż do tej pory. Tym razem usiądziemy nie przy jednym dużym stole, ale przy wielu mniejszych. Zostańmy w domu na święta Bożego Narodzenia i chrońmy nasze rodziny przed zachorowaniem – dzięki temu szybciej wrócimy do normalności. Właśnie tego – szybkiego powrotu do normalności – życzy premier Mateusz Morawiecki w świątecznym spocie – czytamy na stronie internetowej Kancelarii Premiera.

premier

Foto: screenshot / Kancelaria Premiera, YouTube

Premier zwrócił uwagę na wciąż dużą ilość zachorowań i ofiar koronawirusa. – Proszę, nie traktujmy tych codziennych informacji o stanie epidemii w Polsce tylko jako statystyki. Za każdą liczbą podawaną przez Ministerstwo Zdrowia kryje się przede wszystkim człowiek, nasz rodak, często osoby nam bliskie – apelował szef rządu.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że Narodowy Program Szczepień jest “realną nadzieją na lepsze jutro”. – Skorzystajmy z tych szczepień chroniąc siebie i naszych bliskich, zwłaszcza seniorów i osoby szczególnie narażone – zaznaczył.

Szef rządu poprosił Polaków, by spędzili święta w kameralnym gronie, wśród najbliższych. – W te święta każdy z nas może obdarować innych najbardziej wartościowym prezentem w tym wciąż niespokojnym czasie. Ten prezent to autentyczna troska o zdrowie drugiego człowieka. Przestrzeganie obostrzeń i daleko idące ograniczenie kontaktów w najbliższym czasie to wciąż najlepsze sposoby na przezwyciężenie trzeciej fali koronawirusa – mówił Mateusz Morawiecki.

Więcej w spocie wideo.

23-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiateczny-spot-premiera-jest-nadzieja-na-lepsze-jutro-wideo-3318-00r2kc