REKLAMA

Świąteczny Jarmark w CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ozdoby świąteczne, choinki, zabawki oraz ekologiczne potrawy świąteczne to wszystko będzie można znaleźć podczas zbliżającego się Świątecznego Jarmarku w CH Plaza Rzeszów. Jarmark rozpocznie się w najbliższy czwartek 18 grudnia 2014 r. Stoiska wystawców dostępne będą dla klientów przez 6 dni aż do wtorku 23 grudnia.

plaza

Podczas Świątecznego Jarmarku w rzeszowskiej Plazie będzie można kupić artykuły, które przydadzą się na każdym świątecznym stole. Na stoiskach wystawców pojawią się m.in. domowe ciasta, przyprawy oraz produkty oferowane przez otwarty w grudniu w CH Plaza Rzeszów sklep marki Bacówka. Podczas Jarmarku dostępne będą m.in. wędliny z tradycyjnej wędzarni oraz domowe, ręcznie robione pierogi, krokiety, naleśniki i przetwory prosto ze spiżarni. Wszystkie produkty przygotowywane są wedle starych, dobrze sprawdzonych receptur.

Dodatkowo na Świątecznym Jarmarku w CH Plaza Rzeszów znajdzie się także rękodzieło artystyczne m.in. ozdoby świąteczne, ręcznie wykonane zabawki dla dzieci oraz choinki i biżuteria.

Świąteczny Jarmark w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższy czwartek 18 grudnia 2014 r. i potrwa 6 dni do wtorku 23 grudnia 2014 r. Stoiska wystawców zlokalizowane zostaną na parterze Centrum. Jarmark czynny będzie codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

plaza2

17-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiateczny-jarmark-w-ch-plaza-rzeszow-mp002