REKLAMA

Świąteczne pyszności, ozdoby i mnóstwo dobrej zabawy. Plaza organizuje jarmark

RZESZÓW / PODKARPACIE. CH Plaza Rzeszów, jak co roku zaprasza na tradycyjny Jarmark Świąteczny. W atrium Centrum na stoiskach wystawców znaleźć będzie można m.in. ozdoby świąteczne, choinki, stroiki, rękodzieło artystyczne oraz przysmaki na świąteczny stół. Jarmark Świąteczny w CH Plaza Rzeszów potrwa cały tydzień od piątku 16 do 23 grudnia 2016 r.

m

foto: materiały nadesłane

Świąteczny Jarmark w rzeszowskiej Plazie jest imprezą cykliczną, organizowaną od kilku lat. Co roku na stoiskach wystawców znaleźć można wszystko, co potrzebne jest do przygotowania świąt Bożego Narodzenia. Podobnie będzie tym razem. Od piątku 16 grudnia 2016 r. klienci CH Plaza Rzeszów będą mogli kupić rękodzieło artystyczne m.in. ozdoby i kartki świąteczne, świece, ceramikę, stroiki świąteczne, rzeźby i anioły. Pojawią się także wyroby krawieckie, skrzyneczki decoupage, wyroby gipsowe i obrazki. Nie zabraknie także choinek, ikon, szopek, przedmiotów dekoracyjnych z drewna, bombek i wieńców adwentowych.

Najważniejszą częścią Jarmarku będą jednak stoiska z przysmakami na świąteczny stół. Kupić będzie można m.in. wyroby cukiernicze, miody, kaszę, pierogi i gołąbki. Swoje specjalne, świąteczne i regionalne przysmaki zaprezentuje także sklep Bacówka, znajdujący na parterze rzeszowskiej Plazy.

Świąteczny Jarmark w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w piątek 16 grudnia i potrwa cały tydzień do 23 grudnia 2016 r. Stoiska wystawców czynne będą codzienne w godzinach od 10:00 do 20:00.

Szczegóły dotyczące Kiermaszu można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na profilu centrum www.facebook.com/PlazaRzeszow.

źródło: materiały nadesłane

15-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)