REKLAMA

Świąteczne atrakcje w Rzeszowie – jarmark bożonarodzeniowy i nie tylko!

Od 8 do 21 grudnia na rzeszowskim Rynku pojawi się świąteczne miasteczko. W dniu jego otwarcia odbędzie się spotkanie dla dzieci ze świętym Mikołajem. To niejedyna świąteczna atrakcja dla mieszkańców.

christmas-1887306_960_720

Foto: Pixabay.com

Bożonarodzeniowy jarmark będzie towarzyszył rzeszowianom od 8 do 21 grudnia, w godzinach: 12:00-20:00. Będzie tam można kupić świąteczne upominki, wystawiane przez kilkunastu wystawców.

8 grudnia do Rzeszowa przyjedzie święty Mikołaj. O godzinie 15:00 spod fontanny multimedialnej ruszy barwny orszak, który dotrze na Rynek. Rodzice, którzy chcą, by ich pociecha otrzymała podarunek od Mikołaja, proszeni są o kontakt z Estradą Rzeszowską (sekretariat@estrada.rzeszow.pl, w temacie wiadomości należy napisać hasło: Mikołaj na Rynku – zgłoszenie). Zgłoszenia są przyjmowane do 6 grudnia.

Na rzeszowskim Rynku stanie wioska brodatego świętego, gdzie tworzona będzie wielka makieta miasta z klocków Lego. Dzieci pobawią się również w różnego rodzaju gry i otrzymają gorącą czekoladę.

9 grudnia na scenie w Rynku wystąpi zwyciężczyni Eurowizji Junior – Roksana Węgiel. Koncert utalentowanej mieszkanki Jasła rozpocznie się o godzinie 18:00. Tego samego dnia w Muzeum Etnograficznym odbędzie się rodzinny warsztat z tworzenia ozdób świątecznych, połączony z kiermaszem.

Kolejne wydarzenia, to: Fireshow (15 grudnia, godzina 18:00, Rynek), przyjazd ciężarówki Coca-Coli (16 grudnia, godzina 16:00-20:00, Rynek) oraz Wigilia Miejska (15 grudnia, godzina 15:00).

28-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiateczne-atrakcje-w-rzeszowie-jarmark-bozonarodzeniowy-i-nie-tylko-3382-kc2