REKLAMA

Świąteczna Jasionka. Na lotnisku zapachnie Bożym Narodzeniem

JASIONKA. Magiczna atmosfera świąt, wiele atrakcji i konkursy z nagrodami – już 17 grudnia w CWK w Jasionce rusza Jarmark Świąteczny „Podkarpackie cuda”. Będzie to wydarzenie dla wszystkich chętnych, którzy pragną poczuć  świąteczną atmosferę i wspólnie z całą rodziną spędzić ten dzień na poznawaniu lokalnych tradycji bożonarodzeniowych.

f

foto: archiwum rzeszow24.pl

Na odwiedzających czekają m.in. stoiska z rękodziełem, ozdobami oraz regionalnymi produktami spożywczymi idealnymi na wigilijny stół. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jarmark Świąteczny „Podkarpackie cuda” będzie wyjątkowym wydarzeniem dla mieszkańców całego regionu. Świąteczna atmosfera zagości w CWK za sprawą licznych kupców oferujących m.in. ręcznie robione ozdoby, świąteczne dekoracje oraz produkty spożywcze. Rozmaitych smakołyków będzie można spróbować na stoiskach lokalnych kół gospodyń wiejskich, które odkryją przed odwiedzającymi swoje tradycyjne wigilijne przepisy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: Jasełka w wykonaniu małych artystów  z Przedszkola Niepublicznego w Jasionce, spotkanie ze świętym Mikołajem, czy leśny kącik. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach m.in. z dekorowania pierników, lepienia aniołów z gliny, szydełkowania czy tworzenia biżuterii: z kamienia naturalnego, miedzi i mosiądzu. Będzie to doskonała okazja do stworzenia niepowtarzalnych ozdób świątecznych oraz zaczerpnięcia inspiracji na prezenty dla najbliższych. Dodatkową atrakcją będzie Loteria Świąteczna, na której co godzinę każdy będzie mógł wygrać cenne nagrody ufundowane przez wystawców.

– Jarmarki świąteczne to fantastyczna zabawa dla całej rodziny. Można na nich kupić oryginalne prezenty, skosztować świątecznych smakołyków, a przede wszystkim poczuć nadchodzącą magię świąt.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki wszechstronnej ofercie CWK jesteśmy w stanie nie tylko organizować wydarzenia dla ludzi ze świata biznesu, nauki czy polityki, ale także gościć pod dachem Centrum wszystkich mieszkańców naszego regionu. – mówi Agata Brożek, dyrektor marketingu i sprzedaży CWK w Jasionce.

Pod dachem CWK tego dnia zagoszczą również tradycyjne potrawy wigilijne z różnych części Europy. Chętni będą mogli skosztować świątecznych specjałów z rejonu słonecznej Italii, które pozwolą odkryć tradycyjne dania kuchni śródziemnomorskiej. Dla wszystkich, którzy przez cały rok chcą być „fit” polecamy konsultacje z dietetykiem, prowadzone pod hasłem Zdrowe Święta.

Jarmark Świąteczny będzie otwarty dla wszystkich odwiedzających w godzinach 11.00 – 18.00 .

źródło: materiały nadesłane

12-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)